Fulfilment pro e-shopy


Česko je e-shopová velmoc. Zařaďte se mezi úspěšné - i bez vlastního skladu nebo starostí s logistikou. Vaše zboží uskladníme a rozvezeme zákazníkům za vás. Efektivně a spolehlivě.


Žádný sklad

Neplaťte skladníky ani skladové prostory. Vaše zboží uskladníme za vás: v moderních, větraných a zabezpečených skladech v Novém Jičíně.


Spolehlivá doprava po EU

Přivezeme zboží od dodavatele, profesionálně ho zabalíme a dopravíme až ke dveřím vašich zákazníků. Kamkoli po celé Evropě.

Pohodlné reklamace a vratky

Nezdržujte se s vyřizovaním reklamací nebo vratek. O vše se postaráme - ke spokojenosti vašich zákazníků, pod vaším jménem.

Odběrné místo

Využijte náš sklad jako místo osobního odběru. Zahraničním e-shopům dokonce poskytujeme adresu, aby jejich zákazníci ušetřili za dopravu vraceného zboží.

Nižší náklady

Hoďte starosti se skladem a dopravou balíků za hlavu. Získáte více času na rozvoj e-shopu a péči o zákazníky.


Férová cena za balík

Mějte jasno o ceně od začátku a napořád. U nás platíte až za spolehlivě odeslaný balík. Bez dalších poplatků a skrytých podmínek.

Jak funguje fullfilment

Doručíme zboží od dodavatele

přímo k nám do skladu - komplet, včetně naskladnění a zavedení do systému.


Zabalíme a odešleme balík

po ČR i do zahraničí, přesně podle údajů z vašeho objednávkového systému.


Vyřídíme vratky a reklamace

nebo zřídíme odběrné místo u nás ve skladu. Pod hlavičkou vašeho e-shopu.


Komu se fulfilment vyplatí

Začínající e-shop

Fullfilment šetří náklady a čas. Umožní vám soustředit se na samotný obchod: rozšiřování nabídky, propagaci nebo péči o zákazníky.

Zavedený e-shop

Díky fullfilmentu odpadá neustálé hledání brigádníků nebo dalších skladovacích prostor. Zvýší se produktivita práce i kvalita služeb.


Konzultace zdarma